Konferenční stolek KWADRO KWADRAT – MDF, více barev Dub votan

Konferenční stolek KWADRO KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. KWADRO KWADRAT je... více informací »
Konferenční stolek KWADRO KWADRAT – MDF
Značka: Kup Židle
1 369 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek KWADRO KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. KWADRO KWADRAT je...

Konferenční stolek KWADRO KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. KWADRO KWADRAT je elegantní stolek, který a skvěle se hodí do každého interiéru. Stolek je vybavený praktickou spodní odkládací policí pro vaše drobnosti či dokumenty a vy je tak můžete mít neustále po ruce. Nosnost stolku je 20 kg.
Rozměry:
– šířka 70 cm 
– hloubka 70 cm 
– výška 53 cm
– 28 cm prostor mezi poličkou a spodní částí desky stolu
Materiál: 
– laminovaná MDF
Velmi oblíbený produkt dostanete ještě tu na našem webu v rubrice stolky do obýváku. Nyní získáte zlevněné produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další produkty od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Kup Židle vám poskytuje prvotřídní výrobky. Přesvědčte se sami.

Kvalitní kus Konferenční stolek KWADRO KWADRAT – MDF, více barev Dub votan originál od značky Kup Židle snadno můžete najít u nás nyní za výprodejovou cenu! Akční cena již od 1 369 Kč.