Konferenční stolek MANTA KWADRAT – MDF, více barev Dub votan

Konferenční stolek MANTA KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se... více informací »
Konferenční stolek MANTA KWADRAT – MDF
Značka: Kup Židle
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek MANTA KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se...

Konferenční stolek MANTA KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se stolek vleze i do menších prostorů. Svým elegantním designem si tento stolek rozumí s každým interiérem. Dolní deska stolku poslouží jako úložný prostor, kam lze odložit třeba společenskou hru, časopis nebo knihu. Nosnost je 20 kg.
Rozměry:
– délka 70 cm
– šířka 70 cm
– výška 54 cm
Materiál:
– laminovaná MDF deska
Tento zlevněný produkt jde sehnat právě zde tady a teď na našem webu v populární kategorii stolky do obýváku! Nyní pořídíte akční produkty ze zmíněné sekce za skvělou cenu! Dodavatel Kup Židle vám může poskytnout prvotřídní sortiment A tady je důkaz.

Unikátní a oblíbený produkt Konferenční stolek MANTA KWADRAT – MDF, více barev Dub votan s osvědčenou značkou Kup Židle můžete získat právě téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 1 690 Kč.