Konferenční stolek MANTA – MDF, více barev Dub votan

Konferenční stolek MANTA je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se stolek... více informací »
Konferenční stolek MANTA – MDF
Značka: Kup Židle
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek MANTA je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se stolek...

Konferenční stolek MANTA je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se stolek vleze i do menších prostorů. Svým elegantním designem si tento stolek rozumí s každým interiérem. Dolní deska stolku poslouží jako úložný prostor, kam lze odložit třeba společenskou hru, časopis nebo knihu. Nosnost je 20 kg.
Rozměry:
– délka 110 cm
– šířka 65 cm
– výška 54 cm
Materiál:
– laminovaná MDF deska Oblíbený a akční produkt Konferenční stolek MANTA – MDF, máte možnost nakoupit taky tu na našich stránkách v populární sekci stolky do obýváku. Připravili jsme nové zboží ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. Tato značka Kup Židle vyrábí špičkový sortiment Udělejte si radost.

Tento velmi oblíbený kus Konferenční stolek MANTA – MDF, více barev Dub votan od společnosti Kup Židle snadno najdete tady a teď právě ve slevě. Akční cena od 1 890 Kč.