Konferenční stolek MEXICO –⁠ dřevo, bílá

Stylový konferenční stolek MEXICO je vyroben z vysoce kvalitní laminované MDF desky. Díky tomu tento kus nábytku skvěle zapadne prakticky do každého... více informací »
Konferenční stolek MEXICO –⁠ dřevo
Značka: Kup Židle
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový konferenční stolek MEXICO je vyroben z vysoce kvalitní laminované MDF desky. Díky tomu tento kus nábytku skvěle zapadne prakticky do každého...

Stylový konferenční stolek MEXICO je vyroben z vysoce kvalitní laminované MDF desky. Díky tomu tento kus nábytku skvěle zapadne prakticky do každého aranžmá. Může být skvělým řešením do designových a moderních interiérů, kterým dodá spoustu stylu, ale i těch tradičněji zařízených.
Rozměry:
– délka: 120 cm
– šířka: 60 cm
– výška: 46 cm
 Materiál:
– dýhovaná MDF
– Bukové dřevoKvalitní a velmi žádaný kousek Konferenční stolek MEXICO –⁠ dřevo, najdete v pohodě tu na webu zařazený v kategorii stolky do obýváku. Připravili jsme vyjímečné kusy ze zmíněné sekce za výhodné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky. Nové kousky každý den!

Kvalitní a žádaný kus Konferenční stolek MEXICO –⁠ dřevo, bílá pocházející od značky Kup Židle jde nakoupit právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Nyní pořídíte jen za 2 490 Kč.