Konferenční stolek MINERVA — ocel, dekor zlatý dub

Stylový a originální konferenční stolek MINERVA  s kulatou deskou je zaujme fanoušky nevšedního nábytku. Díky... více informací »
Konferenční stolek MINERVA — ocel
Značka: Kup Židle
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový a originální konferenční stolek MINERVA  s kulatou deskou je zaujme fanoušky nevšedního nábytku. Díky...

Stylový a originální konferenční stolek MINERVA  s kulatou deskou je zaujme fanoušky nevšedního nábytku. Díky charakteristickému rámu obohatí každý moderní interiér v industriálním nebo loftovém stylu. Díky textuře dřeva, viditelné na celé ploše, působí stůl velmi přirozeně. Pod deskou je ocelový rám, práškově lakovaný v černé barvě, kontrastující se světlou částí nábytku. Jeho podoba vznikla spojením tří prvků: horního a spodního kruhu a jednoduchých tenkých tyčí namontovaných diagonálně vedle sebe. Tato struktura z dálky připomíná cop, používaný v proutěných koších. 
Rozměry:
– délka: 80 cm
– šířka: 80 cm
– výška: 42 cm
Materiál:
– dýhovaná MDF
– ocel s práškovým nástřikem
Barva:
– zlatý dub / černý Nový produkt Konferenční stolek MINERVA — ocel, dekor zlatý najdete prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii stolky do obýváku! Nyní koupíte ještě podobné zboží z této oblíbené sekce za super cenu. Věhlasná značka Kup Židle vám může nabídnout top sortiment. za extra cenu. A to ještě není vše!

Výjimečný a žádaný produkt Konferenční stolek MINERVA — ocel, dekor zlatý dub od našeho známého výrobce Kup Židle můžete získat na našich stránkách za výhodné peníze. Levně za 4 290 Kč.