Konferenční stolek NEA – více barev Dub votan

Konferenční stolek NEA je jednoduchý, funkční stolek a bude vypadat skvěle v každé obývací místnosti. Je vytvořen z dýhované... více informací »
Konferenční stolek s šuplíky NEA – více barev Dub votan
Značka: Kup Židle
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek NEA je jednoduchý, funkční stolek a bude vypadat skvěle v každé obývací místnosti. Je vytvořen z dýhované...

Konferenční stolek NEA je jednoduchý, funkční stolek a bude vypadat skvěle v každé obývací místnosti. Je vytvořen z dýhované dřevotřísky, která má mimořádně velkou pevnost. Konferenční stolek NEA je vybavený úložným prostorem ve formě bočních šuplíků. Zde můžete schovat vaše drobnosti či dokumenty. Nosnost je 30 kg.
Rozměry:
– délka 110 cm
– šířka 60 cm
– výška 52 cm
Materiál:
– dýhovaná dřevotříska Kvalitní a levný produkt Konferenční stolek NEA – více barev Dub votan jde získat mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii stolky do obýváku! Nyní si můžete pořídit vyjímečné kousky z této populární kategorie v bezva akci!

Tento akční a ve slevě kus Konferenční stolek NEA – více barev Dub votan od známého výrobce Kup Židle snadno můžete najít tady a teď za výhodnou cenu! Ceny již od 1 290 Kč.