Konferenční stolek PANTERA – dub, černá

Konferenční stolek PANTERA je v moderním designu. Skvěle se hodí do každého obývacího pokoje. Konferenční stolek PANTERA je vyroben z dýhované... více informací »
Konferenční stolek PANTERA – dub
Značka: Kup Židle
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek PANTERA je v moderním designu. Skvěle se hodí do každého obývacího pokoje. Konferenční stolek PANTERA je vyroben z dýhované...

Konferenční stolek PANTERA je v moderním designu. Skvěle se hodí do každého obývacího pokoje. Konferenční stolek PANTERA je vyroben z dýhované nábytkové desky, která je pevná a odolná vůči nečistotám. Univerzální dekor kombinace dubu a černé barvy se skvěle hodí i do menších místností. Součástí stolku je i výsuvný šuplík do kterého schováte vše potřebné. Nosnost 20 kg.
Rozměry:
– délka: 110 cm
– šířka: 60 cm
– výška: 50 cm
Materiál:
– dýhovaná nábytková deska
Tento levný výrobek Konferenční stolek PANTERA – dub, černá je k získání v pohodě na stránkách zařazený v kategorii stolky do obýváku. Nyní získáte skvělé produkty z této kategorie na pár kliknutí. To není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Kup Židle nabízí prvotřídní výrobky.

Výjimečný a žádaný kousek Konferenční stolek PANTERA – dub, černá od společnosti s úžasnou pověstí Kup Židle snadno seženete v naší online nabídce téměř zdarma! Pouze nyní za 2 390 Kč.