Konferenční stolek PODIUM se zvedací deskou — přírodní / černá

Stolek se zvedací deskou PODIUM je kus nábytku, který dokáže zcela změnit charakter každého interiéru. Stůl je ideální pro... více informací »
Konferenční stolek PODIUM se zvedací deskou — přírodní / černá
Značka: Kup Židle
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolek se zvedací deskou PODIUM je kus nábytku, který dokáže zcela změnit charakter každého interiéru. Stůl je ideální pro...

Stolek se zvedací deskou PODIUM je kus nábytku, který dokáže zcela změnit charakter každého interiéru. Stůl je ideální pro lidi, kteří ocení neobvyklá řešení, která mohou plnit funkční i dekorativní funkce v jakémkoli typu interiéru. Pokud je stolek složený, lze jej používat jako běžný konferenční stolek, ale pokud je rozložený, může to být pohodlný stolek například pro práci s notebookem. Čtvercová deska stolu je vyrobena z dýhované MDF v barvě přírodního dřeva. Stůl PODIUM je postavený na kovových nohách, práškově lakovaných v černé barvě. Tvar nohou dodává konferenčnímu stolku lehký a svěží vzhled. Je to nadčasová nabídka, který se bude hodit jak do klasických, tak do moderních interiérů.
Rozměry:
– délka: 85 cm
– šířka: 80 cm
– výška: 43-64 cm
 Materiál:
– dýhovaná MDF
– ocel s práškovým nástřikem
 Barva:
– přírodní / černá
Zlevněný produkt Konferenční stolek PODIUM se zvedací deskou — přírodní / černá máte možnost získat pohodlně tu na stránkách ve známé kategorii stolky do obýváku. Pořiďte si vyjímečné kousky z této oblíbené rubriky za super cenu! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Kup Židle má v nabídce velmi kvalitní sortiment. za báječnou cenu! A to ještě není vše!

Tento zlevněný výrobek Konferenční stolek PODIUM se zvedací deskou — přírodní / černá od výrobce s dobrým jménem Kup Židle pohodlně získáte právě dnes za výborné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 4 999 Kč.