Konferenční stůl CITY — 138x20x20 cm, dub grandson/bílá

Luxusní konferenční stůl s velkým odkládacím prostorem, který vyniká designem a kombinací barev dub grandson a bílá. Krásný kus nábytku, který... více informací »
Konferenční stůl CITY — 138x20x20 cm
Značka: Kup Židle
3 090 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní konferenční stůl s velkým odkládacím prostorem, který vyniká designem a kombinací barev dub grandson a bílá. Krásný kus nábytku, který...

Luxusní konferenční stůl s velkým odkládacím prostorem, který vyniká designem a kombinací barev dub grandson a bílá. Krásný kus nábytku, který se stane středobodem všech moderně zařízených obývacích pokojů. Záruka 2 roky.
Parametry:
Šířka: 138 cm
Hloubka: 60 cm
Výška: 45,5 cm
Hmotnost: 27,5 kg Tento skvělý produkt Konferenční stůl CITY — 138x20x20 cm, seženete již dnes tu v populární rubrice stolky do obýváku. Podívejte se na akční kousky z této sekce jednoduše online! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Konferenční stůl CITY — 138x20x20 cm, dub grandson/bílá od výrobce Kup Židle jednoduše můžete získat nyní za akční cenu. Akční cena 3 090 Kč.