Konferenční stůl FIDEL — 90x70x40,5 cm, zlatý dub/šedý grafit

Luxusní konferenční stůl FIDEL s velkým odkládacím prostorem ve tvaru písmene T. Stylovka, která se stane nepřehlédnutelným kusem nábytku v... více informací »
Konferenční stůl FIDEL — 90x70x40
Značka: Kup Židle
2 840 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní konferenční stůl FIDEL s velkým odkládacím prostorem ve tvaru písmene T. Stylovka, která se stane nepřehlédnutelným kusem nábytku v...

Luxusní konferenční stůl FIDEL s velkým odkládacím prostorem ve tvaru písmene T. Stylovka, která se stane nepřehlédnutelným kusem nábytku v každém obývacím pokoji. Kombinace šedého grafitu (nosníky a základna) a zlatého dubu tvoří dokonalý kontrast, který prozáří místnost. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 90 cm
Hloubka: 70 cm
Výška: 40,5 cm
Hmotnost: 31,8 kgZlevněný produkt Konferenční stůl FIDEL — je dostupný bezprostředně tady na webu umístěný v sekci stolky do obýváku. Nyní můžete získat vyjímečné výrobky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. Přední dodavatel Kup Židle dlouhodobě dodává skvělé výrobky. To však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Konferenční stůl FIDEL — 90x70x40,5 cm, zlatý dub/šedý grafit od značky Kup Židle snadno můžete sehnat tady a teď právě skutečně výhodně! Akční cena 2 840 Kč.