Konferenční stůl PULA se zvedací deskou — 98x50x43-54 cm, dub sonoma/bílá

Velmi praktický konferenční stůl PULA, která vás upoutá nejen díky modernímu designu a krásné kombinaci barev dub sonoma a... více informací »
Konferenční stůl PULA se zvedací deskou — 98x50x43-54 cm
Značka: Kup Židle
2 380 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi praktický konferenční stůl PULA, která vás upoutá nejen díky modernímu designu a krásné kombinaci barev dub sonoma a...

Velmi praktický konferenční stůl PULA, která vás upoutá nejen díky modernímu designu a krásné kombinaci barev dub sonoma a bílá. Oproti běžným stolkům nabízí zvedací horní desku, pod níž se ukrývá velký úložný prostor. Skvělý stolek do menších bytů, kde je důležitý každý centimetr. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 98 cm
Hloubka: 50 cm
Výška: 43-54 cm
Hmotnost: 18 kg
Tento kvalitní kus Konferenční stůl PULA se zvedací deskou — 98x50x43-54 cm, dub máte možnost najít lehce tu na našem webu v kategorii stolky do obýváku! Vyberte si ostatní produkty z této populární kategorie ve slevě! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Kup Židle. Najdete je níže na této stránce. Populární značka Kup Židle má v nabídce velmi kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Designový kus Konferenční stůl PULA se zvedací deskou — 98x50x43-54 cm, dub sonoma/bílá od kvalitní značky Kup Židle jednoduše můžete získat tady za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 2 380 Kč.