Konferenční židle Antares ERGOSIT – černá

Konferenční židle ERGOSIT je moderní víceúčelová židle. Základem židle je pevná svařovaná kovová kostra v chromované úpravě se... více informací »
Konferenční židle Antares ERGOSIT – černá
Značka: Kup Židle
6 905 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle ERGOSIT je moderní víceúčelová židle. Základem židle je pevná svařovaná kovová kostra v chromované úpravě se...

Konferenční židle ERGOSIT je moderní víceúčelová židle. Základem židle je pevná svařovaná kovová kostra v chromované úpravě se zakomponovanými plastovými područemi. Židle je vybavena funkcí DAS. Opěrák židle je potažený pevnou prodyšnou síťovinou černé barvy. Nosnost židle je až 120 kg. Záruka 36 měsíců.
Vlastnosti a výhody:

pevná kovová chromovaná kostra
opěrák potažený kvalitní prodyšnou síťovinou
automatické naklápění opěráku pro lepší komfort sezení
výborná mobilita
výklopný sedák
nosnost 120 kg

Základem židle je pevná svařovaná kovová kostra v chromované úpravě se zakomponovanými plastovými područemi. Kostra je doplněna o kolečka pro snadnou mobilitu. Židle je vybavena funkcí DAS – Dynamic Active Support, tj. systém pro automatické naklápění opěráku. Sezení na židli je tak velice pohodlné a komfortní.
Opěrák židle je potažený pevnou prodyšnou síťovinou. Sedák ERGOSITU je sklápěcí, židle je tedy možné horizontálně stohovat. V základním provedení je sedák potažený kvalitní potahovou látkou LEO v černém odstínu.
Rozměry a parametry:

celková výška židle 90 cm
šířka židle 57 cm
hloubka sedáku 44 cm
výška sedáku 47 cm
hmotnost 10,3 kg
nosnost 120 kg
Zcela unikátní produkt můžete získat právě nyní tu na stránkách v populární sekci kancelář. Prozkoumejte podobné produkty z této populární sekce snadno online. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Kup Židle svým zákazníkům nabízí špičkové zboží. Přesvědčte se.

Tento zlevněný výrobek Konferenční židle Antares ERGOSIT – černá s osvědčenou značkou Kup Židle jednoduše seženete právě teď za výprodejovou cenu! Cena od 6 905 Kč.