Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou... více informací »
Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev
Značka: Kup Židle
3 134 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou...

Designová stohovatelná konferenční židle na kolečkách se sklopným sedákem a výkyvnou ergonomickou zádovou opěrkou potaženou prodyšným soft touch meshem. Nosnost až 130 kg. 
Parametry: 
Šířka: 61 cmŠířka sedáku: 50 cmHloubka: 50 cmVýška: 84 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 10 kgBarva plastu: bíláSedák: sklopnýVýplň sedáku: studená pěnaOpěrák: výkyvnýStohovatelná: anoNosnost: 130 kgOblíbený a akční produkt Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá je dostupný bezstarostně na našem webu umístěný v kategorii kancelář! Pořiďte si ostatní produkty z této populární kategorie ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na více skvělých kousků značky Kup Židle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus Konferenční židle na kolečkách Bestuhl U20 WHITE — více barev, stohovatelná Šedá od výrobce Kup Židle můžete najít na našich stránkách teď levně. Právě lze objednat jen za 3 134 Kč.