Konferenční židle Office Pro VAPOR MEETING – pravá hovězí kůže, chrom Kůže F02 béžová

Luxusní jednací židle od české značky Office Pro, která je čalouněna pravou hovězí kůží černé nebo béžové barvy. Jedinečný kus nábytku... více informací »
Konferenční židle Office Pro VAPOR MEETING – pravá hovězí kůže
Značka: Kup Židle
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní jednací židle od české značky Office Pro, která je čalouněna pravou hovězí kůží černé nebo béžové barvy. Jedinečný kus nábytku...

Luxusní jednací židle od české značky Office Pro, která je čalouněna pravou hovězí kůží černé nebo béžové barvy. Jedinečný kus nábytku pro zákazníky, kteří touží po špičkových konferenčních židlích a reprezentativním interiéru. Díky stylovému designu, masivnímu polstrování a poctivému prošití model Vapor Meeeting přímo vybízí k usednutí. Kostra z chromu, samozřejmostí jsou čalouněné područky. Prodloužená záruka na 3 roky. Nosnost 130 kg.
Parametry: 
Výška sedu 45 cm
Celková výška 97 cm
Šířka sedu 51 cm
Celková šířka 62 cm
Výška opěráku 60 cm
Hloubka sedu 54 cm
Tento kvalitní a žádaný produkt Konferenční židle Office Pro VAPOR MEETING – pravá hovězí kůže, chrom Kůže F02 béžová jde nakoupit rovněž tady a teď na našich stránkách v rubrice konferenční a jednací židle. Pořiďte si zcela nové produkty z naší sekce jednoduše online.

Tento velmi žádaný kus Konferenční židle Office Pro VAPOR MEETING – pravá hovězí kůže, chrom Kůže F02 béžová od populárního výrobce Kup Židle snadno můžete sehnat u nás právě levně! Nyní pořídíte jen za 10 990 Kč.