Konferenční židle TAURUS TN – látka, více barev

Klasická konferenční židle Taurus české výroby, která se díky nadčasovému designu hodí do všech jednacích prostor. Židle je... více informací »
Konferenční židle TAURUS TN - látka
Značka: Antares
799 Kč
Ověřit dostupnost
Klasická konferenční židle Taurus české výroby, která se díky nadčasovému designu hodí do všech jednacích prostor. Židle je...

Klasická konferenční židle Taurus české výroby, která se díky nadčasovému designu hodí do všech jednacích prostor. Židle je čalouněná příjemnou látkou Dora ve více krásných odstínech a konstrukce je kovová. Nosnost 110 kg. Záruka 24 měsíců.
Rozměry:
Sířka 52 cm
Hloubka 42 cm
Výška 80 cm Zlevněný produkt Konferenční židle TAURUS TN – látka, více barev lze získat právě zde tady a teď na našem webu zařazený v sekci kancelář! Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky z naší rubriky za nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce Antares dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Konferenční židle TAURUS TN - látka, více barev od značky Antares jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce v bezva akci! Zboží pořídíte teď u nás za 799 Kč.