Konferenční židle VIGOR – kov, ekokůže, černá

Konferenční židle VIGOR je skvělým doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Jedná se o velmi pohodlné, elegantní křeslo s... více informací »
Konferenční židle VIGOR – kov
Značka: Kup Židle
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle VIGOR je skvělým doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Jedná se o velmi pohodlné, elegantní křeslo s...

Konferenční židle VIGOR je skvělým doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Jedná se o velmi pohodlné, elegantní křeslo s prošívaným sedákem a opěrákem. Černý potah z ekokůže je vkusný, ale také vysoce odolný a praktický pro každodenní používání. K sedáku a opěráku jsou uchycené pevné područky s měkčenou horní hranou, které poskytnou kvalitní oporu vašim rukám. Konferenční židle VIGOR je postavena na kovové základně s chromovaným vzhledem. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:- výška: 92 cm- výška sedu: 46 cm- šířka: 53 cm- hloubka: 58 cm
Materiál:- eko kůže

Tento akční výrobek Konferenční židle VIGOR – kov, ekokůže, černá máte možnost dostat teď na webu v populární kategorii konferenční a jednací židle. Získejte ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie za super peníze! Věhlasný dodavatel Kup Židle dlouhodobě nabízí kvalitní produkty. skutečně levně. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Unikátní a oblíbený výrobek Konferenční židle VIGOR – kov, ekokůže, černá od výrobce Kup Židle najdete tady za výhodné peníze. Nabídka od 1 499 Kč.