Křeslo FOSSY – umělý ratan, kov, látka šedá

Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti. Křeslo je vyrobeno z... více informací »
Křeslo FOSSY – umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 949 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti. Křeslo je vyrobeno z...

Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti. Křeslo je vyrobeno z umělého ratanu v přírodním provedení. Originální konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Pohodlné posezení je samozřejmostí, díky čalouněnému sedáku v šedé barvě. Nosnost je 110 kg. 
Rozměry :
– šířka: 63 cm
– hloubka: 58 cm
– výška: 79 cm
– výška sedu: 51 cm
Materiál:
– umělý ratan
– tkanina
– ocel s práškovým nástřikem

Unikátní a oblíbený produkt můžete získat zrovna tu na našich stránkách zařazený v sekci zahrada! Nyní si můžete koupit akční produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Křeslo FOSSY – umělý ratan, kov, látka šedá od top výrobce Kup Židle jednoduše seženete u nás nyní ve slevě! Nyní lze objednat jen za 2 949 Kč.