Křeslo STERN – umělý ratan, kov, látka šedá

Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti.... více informací »
Křeslo STERN – umělý ratan
Značka: Kup Židle
2 579 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti....

Křeslo STERN bude vypadat dobře nejenom na zahradě, terase nebo v altánku. Své místo najde i v obývací či jídelní místnosti. Křeslo je vyrobeno z umělého ratanu v přírodním provedení. Konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Pohodlné posezení je samozřejmostí, díky čalouněnému sedáku v šedé barvě. Nosnost je 110 kg. 
Rozměry:
– šířka 55 cm
– hloubka 47 cm
– výška 74 cm
– výška sedu 43 cm
Materiál:
– umělý ratan
– ocel s práškovým nástřikem 
– tkanina
Tento zlevněný produkt Křeslo STERN – umělý máte možnost najít taky tady na stránkách umístěný v sekci zahrada! Nyní koupíte ještě jiné kousky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci. Dodavatel Kup Židle dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Křeslo STERN – umělý ratan, kov, látka šedá od top značky Kup Židle můžete najít právě teď ve výprodejové akci. Nabídka již od 2 579 Kč.