LUISA zahradní lavice dřevěná

Dřevěná lavice v hnědé barvě - borovicové dřevo lakované. Lavici je možně kombinovat s dalšími výrobky ze stejné řady LUISA... více informací »
LUISA zahradní lavice dřevěná
Značka: Kup Židle
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná lavice v hnědé barvě - borovicové dřevo lakované. Lavici je možně kombinovat s dalšími výrobky ze stejné řady LUISA...

Dřevěná lavice v hnědé barvě – borovicové dřevo lakované.
Lavici je možně kombinovat s dalšími výrobky ze stejné řady LUISA a vytvořit tak set, podle Vašich potřeb.  
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.výška výrobku (opěradla)51cmvýška výrobku (výška sedu od země)42cmšířka výrobku70cmhloubka sedu46cmhmotnost celkem21kgnosnost3x90kgmateriálborovicebarvahnědá – lakovanározměr balení162x78x16cmmateriál baleníkartonvýška výrobku110cmdélka výrobku170cm
Kvalitní a levný produkt lze sehnat taky na našem webu v oblíbené kategorii zahrada! Nyní koupíte ještě jiné produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasná značka Kup Židle pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete více skvělých kousků od značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus LUISA zahradní lavice dřevěná od známého předního výrobce Kup Židle můžete dostat v aktuální nabídce za super cenu. Stojí teď u nás 4 990 Kč.