Markýza 3x3m ŠEDÁ (P4512) – volně stojící

Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na každou... více informací »
Markýza 3x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící
Značka: Kup Židle
12 190 Kč
Ověřit dostupnost
Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na každou...

Volně stojící markýza obsahuje hliníkový roler, hliníkový nosník a hliníková výsuvná ramena. Možnost vysunutí 1,5 metru na každou stranu.
Plachta vyrobena z polyesteru 280g.
Markýza je ovládaná pomocí kličky a nabízí dostatečný prostor pro umístění velkého množství zahradního nábytku.
Dostatečné krytí před slunečním zářením.
Stojany markýzy je zapotřebí na každé straně zatížit dlaždicemi.šířka konstrukce (celková šířka)295cmhmotnost celkem50kgmateriálplachta – polyester 280g, kovová konstrukce s práškovou barvou na povrchubarvašedá tkanina(P4512) a bílý rám konstrukcerozměr balení300x28x27cmmateriál baleníkartonsklon stíněníod 5° do 45° na každé straně Často hledaný kus máte možnost sehnat rovnou tady a teď na našich stránkách v sekci zahrada. Nyní můžete koupit akční kusy ze zmíněné sekce snadno online! Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další vybrané kousky značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Kup Židle vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží Podívejte se sami.

Povedený výrobek Markýza 3x3m ŠEDÁ (P4512) - volně stojící s pečetí kvality od značky Kup Židle můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně levně! Aktuálně za super cenu 12 190 Kč.