MIRIAM zahradní lavice dřevěná – 150 cm

Velmi masivní a odolná zahradní lavice z borovicového dřeva, které je mořené. Kvalitní zpracování a dlouhá životnost. Certifikát FSC... více informací »
MIRIAM zahradní lavice dřevěná - 150 cm
Značka: Kup Židle
3 590 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi masivní a odolná zahradní lavice z borovicového dřeva, které je mořené. Kvalitní zpracování a dlouhá životnost. Certifikát FSC...

Velmi masivní a odolná zahradní lavice z borovicového dřeva, které je mořené.
Kvalitní zpracování a dlouhá životnost.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.

výška výrobku (opěradla)39cmvýška výrobku (výška sedu od země)43cmšířka výrobku51cmhloubka sedu40cmhmotnost celkem20kgnosnost3x90kgmateriálborovicebarvamořená – tmavě hnědározměr balení155x52x9cmmateriál baleníkartonvýška výrobku80cmdélka výrobku150cmtloušťka dřeva3cm
Akční kus MIRIAM zahradní lavice dřevěná – máte možnost dostat ještě na webu v sekci zahrada. Nyní můžete koupit ještě další zboží z této rubriky za výhodnou cenu! Výrobce Kup Židle pro vás připravuje skvělé výrobky. Podívejte se sami!

Kvalitní a oblíbený produkt MIRIAM zahradní lavice dřevěná - 150 cm od dodavatele se skvělou pověstí Kup Židle k dostání tady a teď právě za parádní cenu! Levně za cenu 3 590 Kč.