Office Pro konferenční překližková židle Tina Třešeň

Elegantní židle Office Pro TINA představuje reprezentativní kousek nábytku, jenž najde uplatnění v každé místnosti. Sedák i opěrka z lakované... více informací »
Office Pro konferenční překližková židle Tina Třešeň
Značka: Kup Židle
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní židle Office Pro TINA představuje reprezentativní kousek nábytku, jenž najde uplatnění v každé místnosti. Sedák i opěrka z lakované...

Elegantní židle Office Pro TINA představuje reprezentativní kousek nábytku, jenž najde uplatnění v každé místnosti. Sedák i opěrka z lakované bukové překližky. Nosnost 100 kg, prodloužená záruka 3 roky.
Hlavní výhody židle bez područek Office Pro TINA

Reprezentativní vzhled
Sedák a opěrák z lakované bukové překližky
Pevná kostra s povrchovou úpravou

TINA je oblíbená univerzální židle, která neurazí žádný prostor. Její jednoduchý a přitom nápaditý design oceníte doma v jídelně stejně jako v konferenčních místnostech, kancelářích či čekárnách.
Sedák i opěrák moderní židle je vyroben z lakované překližky v několika volitelných odstínech. Pevnou konstrukci tvoří kovová kostra s povrchovou úpravou chrom se čtyřmi nohami opatřenými plastovými kluzáky pro ochranu podlahových krytin. Nosnost židle je 100 kg. Na tento model je poskytována nadstandardní záruka 3 roky. Dodáváme v demontu. Unikátní produkt Office Pro konferenční překližková židle máte možnost získat aktuálně na našich stránkách v rubrice konferenční a jednací židle! Najděte si ještě ostatní produkty z naší kategorie za internetové ceny. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Akční kus Office Pro konferenční překližková židle Tina Třešeň originál od výrobce Office Pro můžete pořídit u nás ve výprodejové akci. V akci od 1 599 Kč.