Židle a stoly pro kanceláře

Otočná pracovní židle GAVIS — kov, látka, zelená

Hodně povedený kousek Otočná pracovní židle GAVIS — kov, látka, zelená od společnosti s výborným jménem Kup Židle máte možnost sehnat tady teď právě za nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 060 Kč.
Otočná pracovní židle GAVIS — kov
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
2 060

Otočná pracovní židle GAVIS perfektně zapadne k psacímu či pracovnímu stolu v moderním interiéru. Ve svém pokoji ji ocení zejména děti a studenti, kterým poskytne oporu při prací u stolu, ale i pohodlí při odpočinku. Nosnost 110 kg.
Potah židle je vyrobený ze sametové látky, která se nese v moderní barvě zeleného odstínu. Čalouněný povrch navíc zdobí designové prošívání mřížovým vzorem s čalounickými vtahy. Výplň je z kvalitní PU pěny, která vám dopřeje měkké a příjemné dlouhodobé sezení. Neméně tomu přispívá i sedák skořepinového tvaru, kterým svým tvarem se zvýšenýmu boky plynule přechází až do opěradla. Židle je usazuje na pětiramenném kovovém kříži s nástřikem černé práškové barvy. Pohybovat se pak může na plastových kolečkách o průměru 5 cm.
Židli je možné výškově nastavit v rozmezí 9 cm díky páčce na pravé straně. Ta navazuje na kvalitní plynový píst v barvě kříže.
Rozměry

Šířka 56 cm
Hloubka 60 cm
Výška 80-91 cm
Výška sedadla 42-53 cm