PC stůl na kolečkách ZINA — bílá

Počítačový stůl na kolečkách Zina je vyrobený v barevném provedení bílá. Součástí stolu je výsuv pro klávesnici s kovovými pojezdy. Stůl má... více informací »
PC stůl na kolečkách ZINA — bílá
Značka: Kup Židle
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Počítačový stůl na kolečkách Zina je vyrobený v barevném provedení bílá. Součástí stolu je výsuv pro klávesnici s kovovými pojezdy. Stůl má...

Počítačový stůl na kolečkách Zina je vyrobený v barevném provedení bílá. Součástí stolu je výsuv pro klávesnici s kovovými pojezdy. Stůl má také jednu variabilní polici. 
Parametry: 
Šířka: 80 cm
Hloubka: 50 cm
Výška: 75 cm
Hmotnost: 19 kg
Povrch: bíláTento zlevněný kousek PC stůl na kolečkách ZINA — bílá máte možnost dostat ještě tady na webu v kategorii kancelář. Vyhledejte si unikátní produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární značka Kup Židle nabízí velmi kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více produktů značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek PC stůl na kolečkách ZINA — bílá od známého výrobce Kup Židle jednoduše naleznete zde teď právě za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 999 Kč.