PC stůl VIRED velký – masiv borovice, lak

Počítačový stůl v klasickém provedení, který dobře poslouží v pracovně i kanceláři. Díky materiálu v podobě masivu borovice máte jistotu, že... více informací »
PC stůl VIRED velký – masiv borovice
Značka: Kup Židle
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Počítačový stůl v klasickém provedení, který dobře poslouží v pracovně i kanceláři. Díky materiálu v podobě masivu borovice máte jistotu, že...

Počítačový stůl v klasickém provedení, který dobře poslouží v pracovně i kanceláři. Díky materiálu v podobě masivu borovice máte jistotu, že stůl vydrží dlouhá léta. Lakované provedení se 3 zásuvkami s kovovými pojezdy a skříňskou s dvířky. 
Parametry:

rozměry [cm]
144 × 54 × 73 (š x h x v)

Baleno
KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 56 × 9 × 145 cm)

Hmotnost
29 kg

Unikátní produkt PC stůl VIRED velký – masiv borovice, lak máte možnost nakoupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci kancelářské psací stoly. Prozkoumejte ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Kup Židle pro své zákazníky prodává kvalitní produkty.

Unikátní výrobek PC stůl VIRED velký – masiv borovice, lak od odblíbeného výrobce Kup Židle pořídíte tady a teď ve výprodejové akci! Akční ceny od 3 799 Kč.