Plastová jídelní židle Stima COSTA – bez područek, nosnost 200 kg Celeste

Plastová jídelní židle Stima COSTA z vysoce odolného polypropylenu je vhodná do interiérů i pro venkovní použití. Snadná... více informací »
Plastová jídelní židle Stima COSTA – bez područek
Značka: Kup Židle
1 669 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová jídelní židle Stima COSTA z vysoce odolného polypropylenu je vhodná do interiérů i pro venkovní použití. Snadná...

Plastová jídelní židle Stima COSTA z vysoce odolného polypropylenu je vhodná do interiérů i pro venkovní použití. Snadná údržba, nosnost 200 kg. Výběr z více barev.
Hlavní výhody jídelní plastové židle bez područek Stima COSTA

Vhodná do interiérů i pro venkovní použití
Materiál v podobě odolného polypropylenu
Nosnost 200 kg

Plastová jídelní židle Stima COSTA bez područek svým industriálním designem ozvláštní všechny moderní prostory. Hodí se zejména do soukromých jídelen, ale také profesionálních gastro zařízení. Židle je vyrobena z odolného polypropylenu se skelným vláknem v různých barevných variantách.
Díky použitému materiálu je židle COSTA praktická na údržbu, snadno se čistí a odolá i venkovnímu používání. Nosnost židle je 200 kg. Záruka 36 měsíců. Akční kousek je k získání mimo jiné tady na webu v oblíbené sekci kuchyňské židle! Nyní koupíte parádní produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu.

Tento vynikající produkt Plastová jídelní židle Stima COSTA – bez područek, nosnost 200 kg Celeste s osvědčenou značkou Stima jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nyní za akční cenu 1 669 Kč.