Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací, více barev Lime

Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na... více informací »
Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací
Značka: Kup Židle
1 849 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na...

Kvalitní skládací židle Stima ZAG SPRING ze špičkového plastu je připravena v mžiku usadit vaše hosty doma, na terase i na zahradě. Nosnost 110 kg. Záruka 2 roky.
Hlavní výhody jídelní plastové skládací židle Stima ZAG SPRING

Vyrobená z polypropylenu s obsahem skelných vláken
Vhodná do vnitřních i venkovních prostor
Díky tomu, že je skládací, nezabere místo

Skládací židle ZAG SPRING je vyrobená z prvotřídního polypropylenu s obsahem skelných vláken. To jí propůjčuje mimořádnou tvarovou a barevnou stálost a odolnost pro použití ve venkovních podmínkách, ovšem poskytne komfortní sezení i v interiéru. Židli ZAG SPRING jednoduše složíte, při skladování nezabere mnoho místa, a manipulace s ní je tak velmi pohodlná. Navíc je její údržba opravdu snadná.
Tento model najdete v nabídce v pěti atraktivních barvách: antracitové, bílé, oranžové, červené a limetkové. Nosnost židle je 110 kg. 
Velmi prodávaný kousek Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací, více barev Lime můžete získat prostě tady u nás v populární rubrice kuchyňské židle. Pořiďte si ještě ostatní kousky z této populární kategorie za internetové ceny. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Kup Židle vám poskytuje prvotřídní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Ve slevě tento výrobek Plastová jídelní židle Stima ZAG SPRING – skládací, více barev Lime originál od výrobce Stima jednoduše najdete zde nyní se slevou. Akční ceny již od 1 849 Kč.