Plastové jídelní křesílko Stima BORA – s područkami, nosnost 200 kg Antracite

Moderní jídelní křesílko Stima BORA vyrobené z vysoce odolného polypropylenu je vhodné do interiérů i pro venkovní použití. Snadná údržba,... více informací »
Plastové jídelní křesílko Stima BORA – s područkami
Značka: Kup Židle
1 879 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní křesílko Stima BORA vyrobené z vysoce odolného polypropylenu je vhodné do interiérů i pro venkovní použití. Snadná údržba,...

Moderní jídelní křesílko Stima BORA vyrobené z vysoce odolného polypropylenu je vhodné do interiérů i pro venkovní použití. Snadná údržba, nosnost 200 kg. Výběr z více barev.
Hlavní výhody plastového jídelního křesílka s područkami Stima BORA

Vhodné do interiérů i pro venkovní použití
Materiál v podobě odolného polypropylenu
Nosnost 200 kg

Máte moderní interiér se stylovou jídelnou? Vybavte ho moderními jídelními židlemi. Modelová řada BORA se pyšní vytříbeným designem a líbivými barevnými variantami. Křesílko je vyrobené z polypropylenu s přidaným skelným vláknem. Zvolené materiály zaručují barevnou stálost minimálně 5 let.
Jídelní křesílko je perforované, celé plastová bez čalounění. Snadno se udržuje, je celé omyvatelné a hodí se také pro venkovní použití. Navíc je stohovatelné, vhodné i jako jídelní židle do restauračních zařízení. Nosnost 200 kg. Záruka 36 měsíců.
Super kus Plastové jídelní křesílko Stima můžete sehnat také tady na webu umístěný v rubrice kuchyňské židle! Nyní koupíte ještě další produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu!

Unikátní a oblíbený kus Plastové jídelní křesílko Stima BORA – s područkami, nosnost 200 kg Antracite od kvalitní značky Kup Židle naleznete tady a teď právě opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 1 879 Kč.