Židle a stoly pro kanceláře

Polohovací TV křeslo OTUS — látka brego, šedá, nosnost 150 kg

Levný produkt Polohovací TV křeslo OTUS — látka brego, šedá, nosnost 150 kg od spolehlivé značky Kup Židle k dostání již dnes extra se slevou. Na našich stránkách za 3 690 Kč.
Polohovací TV křeslo OTUS — látka brego
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
3 690

Polohovací křeslo OTUS vám zaručí příjemné chvilky odpočinku za skvělou cenu. Nadčasový design, velkorysé rozměry a kvalitní čalounická látka slibují, že bude sloužit dlouhá léta. Díky nosnosti až 150 kg unese i prostorově výraznější uživatele.
Hlavní výhody relaxačního křesla OTUS

Potah z měkké a odolné látky
Možnost polohování
Výsuvná podnožka
Masivní polstrování
Stylové prošití
Nosnost až 150 kg
Výhodná cena

Křeslo Otus bylo navrženo tak, aby vám zaručilo nejvyšší možný komfort. Jeho polohu můžete upravit dle svých potřeb, a to až do téměř vodorovné pozice. Navíc je vybaveno výsuvnou podnožkou pro odpočinek nohou. Na křesle Otus je použita čalounická látka brego, která je robustní, odolná a neobsahuje PFC (perfluorované chemikálie). Na omak je pevná a odolná, povrch je měkký, matný se strukturovanou texturou.
Manipulace s křeslem jednoduchá a nevyžaduje značné fyzické úsilí, což ocení především senioři. Křeslo je dodáváno v polodemontovaném stavu, kdy je oddělená sedací a opěrná část, což znamená, že ho můžete sestavit bez obtíží během několika minut.
Parametry:
Šířka 66 cmHloubka 92/144 cmHloubka sedu 53 cmVýška 101 cmVýška sedu 48 cmŠírka sedu 50 cmVýška nohou 5 cmNosnost 150 kgHmotnost 29 kg