Pracovní stůl B31 – bílý

Pracovní stůl B31 je stylový a moderní kus nábytku. Je skvělým řešením do kanceláře, domácí pracovny nebo dětského pokoje.... více informací »
Pracovní stůl B31 – bílý
Značka: Kup Židle
5 190 Kč
Ověřit dostupnost
Pracovní stůl B31 je stylový a moderní kus nábytku. Je skvělým řešením do kanceláře, domácí pracovny nebo dětského pokoje....

Pracovní stůl B31 je stylový a moderní kus nábytku. Je skvělým řešením do kanceláře, domácí pracovny nebo dětského pokoje. Díky kombinaci barev a designu zapadne do každého interiéru. Deska vyrobena z MDF desky v lesku umožní pohodlnou práci nebo studium. Poslouží i jako toaletní stolek. Do prostorné zásuvky se vejdou veškeré drobnosti. Konstrukce je vyrobena z chromované oceli. 
Rozměry:
– šířka: 120 cm- hloubka: 55 cm- výška: 76 cm
 Materiál:- MDF deska lakovaná ve vysokém lesku- chromovaná ocel
Povedený produkt Pracovní stůl B31 – lze získat právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci kancelářské psací stoly! Vyhledejte si parádní zboží z naší sekce za báječnou cenu! Významný výrobce Kup Židle má k dispozici velmi kvalitní produkty

Tento výjimečný výrobek Pracovní stůl B31 – bílý od top značky Kup Židle jednoduše můžete získat tady a teď za akční cenu! Nabídky již od 5 190 Kč.