Psací stůl ABRUK — buk

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení buk. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s... více informací »
Psací stůl ABRUK — buk
Značka: Kup Židle
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení buk. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s...

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení buk. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s úchytkou. Stůl lze doplnit o nejrůznější doplňky, jako je lampička, fotografie nebo květina. 
Parametry: 
Šířka: 100 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 72 cm
Hmotnost: 21 kg
Povrch: buk
Tento akční a ve slevě kousek je k získání mimo jiné na našich stránkách umístěný v rubrice kancelář. Nyní získáte skvělé zboží ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! Výrobce Kup Židle má v nabídce velmi kvalitní produkty. A tady je důkaz. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás více kousků od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Psací stůl ABRUK — buk s osvědčenou značkou Kup Židle můžete sehnat právě zde skutečně výhodně! Ceny již od 1 990 Kč.