Psací stůl ABRUK — dub

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení dub sonoma. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3... více informací »
Psací stůl ABRUK — dub
Značka: Kup Židle
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení dub sonoma. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3...

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení dub sonoma. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s úchytkou. Stůl lze doplnit o nejrůznější doplňky, jako je lampička, fotografie nebo květina. 
Parametry: 
Šířka: 100 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 72 cm
Hmotnost: 22 kg
Povrch: dub
Zlevněný výrobek Psací stůl ABRUK — je k dispozici rovněž na našich stránkách umístěný v sekci kancelář. Prozkoumejte ještě další produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další skvělé zboží značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Kup Židle vám nabízí vysoce kvalitní sortiment

Akční a ve slevě výrobek Psací stůl ABRUK — dub značky Kup Židle jednoduše získáte nyní opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 1 990 Kč.