Psací stůl ABRUK — ořech/bílá

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení ořech a bílá. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici, pracovnu nebo dětský pokoj. Stůl... více informací »
Psací stůl ABRUK — ořech/bílá
Značka: Kup Židle
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení ořech a bílá. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici, pracovnu nebo dětský pokoj. Stůl...

Praktický psací stůl Abruk v barevném provedení ořech a bílá. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici, pracovnu nebo dětský pokoj. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s úchytkou. Stůl lze doplnit o nejrůznější doplňky, jako je lampička, fotografie nebo květina. 
Parametry: 
Šířka: 100 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 72 cm
Hmotnost: 21 kg
Povrch: ořech, ořech/bílá Tento vynikající kus Psací stůl ABRUK — ořech/bílá je k získání také tady u nás ve známé kategorii kancelář. Nyní získáte vyjímečné produkty z této populární sekce z pohodlí domova. Značka Kup Židle vám nabízí vysoce kvalitní výrobky Vždyť to vidíte sami! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Psací stůl ABRUK — ořech/bílá od oblíbené značky Kup Židle můžete najít právě nyní skutečně výhodně! Akční ceny již od 2 199 Kč.