Psací stůl JENSEN — dub sonoma / bílá

Psací stůl JENSEN se dvěma pracovními místy je mimořádně všestranný kus nábytku, který bude fungovat jak v domácí pracovně,... více informací »
Psací stůl JENSEN — dub sonoma / bílá
Značka: Kup Židle
4 090 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl JENSEN se dvěma pracovními místy je mimořádně všestranný kus nábytku, který bude fungovat jak v domácí pracovně,...

Psací stůl JENSEN se dvěma pracovními místy je mimořádně všestranný kus nábytku, který bude fungovat jak v domácí pracovně, tak v kanceláři. Stůl nezabírá mnoho místa a umožňuje pracovat v pohodlných podmínkách dvěma osobám. Je to ideální varianta pro všechny, kteří si chtějí vkusně zařídit svůj interiér praktickým kusem nábytku. Základem konstrukce je dlouhá stolová deska pokrytá dubovou dýhou. Hned pod ní jsou dvě prostorné police a uprostřed velká zásuvka. Konstrukce je umístěna na vysokém stojanu z práškově lakovaného kovu v bílé barvě. Je to perfektní řešení, pokud místnost není příliš velká.
 Rozměry:
– šířka: 139 cm
– hloubka: 60 cm
– výška: 140 cm
 Materiál:
– dýhovaná nábytková deska – melamin
– ocel s práškovým nástřikem
 Barva:
– dub sonoma / bílá

Kvalitní a levný kousek Psací stůl JENSEN — dub sonoma / bílá od značky s dlouholetou tradicí Kup Židle jednoduše můžete pořídit teď za parádní cenu. Nyní můžete mít za 4 090 Kč.