Psací stůl KORNEP — masiv borovice, 120×54×74

Praktický psací stůl Kornep je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo... více informací »
Psací stůl KORNEP — masiv borovice
Značka: Kup Židle
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický psací stůl Kornep je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo...

Praktický psací stůl Kornep je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Jednoduchý stůl krásně ozdobí Vaši ložnici nebo pracovnu. Stůl má k dispozici 3 zásuvky s kovovými pojezdy a jednu polici. Stůl lze doplnit o nejrůznější doplňky, jako je lampička, fotografie nebo květina. 
Parametry: 
Šířka: 120 cm
Hloubka: 54 cm
Výška: 74 cm
Hmotnost: 22 kg
Materiál: Masiv Tento velmi žádaný produkt Psací stůl KORNEP — masiv borovice, můžete koupit teď tady u nás ve známé rubrice kancelář! Podívejte se na vyjímečné produkty ze zmíněné sekce v akci. Známý dodavatel Kup Židle vás obohatí o vysoce kvalitní produkty Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Psací stůl KORNEP — masiv borovice, 120×54×74 od přední společnosti Kup Židle dostanete zde teď právě za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 3 999 Kč.