Relaxační designové křeslo PRIUS — kov, zelená

PRIUS je tmavě zelené křeslo, které svým designem potěší i toho nejnáročnějšího uživatele. Tvarované křeslo s... více informací »
Relaxační designové křeslo PRIUS — kov
Značka: Kup Židle
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
PRIUS je tmavě zelené křeslo, které svým designem potěší i toho nejnáročnějšího uživatele. Tvarované křeslo s...

PRIUS je tmavě zelené křeslo, které svým designem potěší i toho nejnáročnějšího uživatele. Tvarované křeslo s prošívaným sedákem a opěradlem je čalouněno sametovou tkaninou. Atraktivně vypadající materiál je také měkký na dotek a vyznačuje se zvýšenou odolností proti nečistotám. Model PRIUS pro moderní okouzlující obývací pokoj je umístěn na podstavci z chromované oceli ve zlatém dekoru, který připomíná geometrické tvary. Luxusní křeslo ozdobí obývací pokoj nebo pracovnu. Nosnost 120 kg.
Rozměry:
– šířka 55 cm
– hloubka 54 cm
– výška 78 cm
– výška sedáku 46 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– chromová ocel
Tento kvalitní a žádaný produkt Relaxační designové křeslo PRIUS máte možnost sehnat bezstarostně tady na našich stránkách v sekci křesla do obýváku! Nyní můžete najít ještě další výrobky z této oblíbené sekce za super peníze.

Kvalitní a žádaný produkt Relaxační designové křeslo PRIUS — kov, zelená od top výrobce Kup Židle snadno můžete získat právě skutečně levně. Nabídka od 3 999 Kč.