Relaxační designové křeslo s polštářem AVATAR — kov, šedá látka

AVATAR je mimořádně originální relaxační křeslo, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. V každém interiéru vynikne... více informací »
Relaxační designové křeslo s polštářem AVATAR — kov
Značka: Kup Židle
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
AVATAR je mimořádně originální relaxační křeslo, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. V každém interiéru vynikne...

AVATAR je mimořádně originální relaxační křeslo, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. V každém interiéru vynikne díky svému originálnímu zpracování. Bohatě polstrovaný sedák, polštářek pod bedra a netradičně zpracovaná skořepina z děj dělají budoucí hvězdu vašeho obýváku či pracovny. designově. Nosnost 120 kg.
Rozměry:

Výška [cm]
77

Šířka [cm]
67

Hloubka [cm]
55

Výška sedáku [cm]
49

Materiál:
– tkanina
– lakovaná ocel


Hodně prodávaný kus Relaxační designové křeslo s polštářem můžete sehnat zrovna tu v populární sekci křesla do obýváku. Nyní získáte ještě jiné kousky z této oblíbené sekce za akční cenu! To ale však není vše, máme toho více! U nás najdete další produkty od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Kup Židle svým zákazníkům dodává skvělý sortiment

Tento nejprodávanější produkt Relaxační designové křeslo s polštářem AVATAR — kov, šedá látka s osvědčenou značkou Kup Židle pořídíte právě teď ve slevě. Nyní pořídíte jen za 3 399 Kč.