Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv, modrá, látka velvet

Klubové křeslo CLUBBY se bude perfektně hodit do skandinávského nebo moderního obývacího pokoje. Sedací část, na které je umístěn polštář, je... více informací »
Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv
Značka: Kup Židle
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Klubové křeslo CLUBBY se bude perfektně hodit do skandinávského nebo moderního obývacího pokoje. Sedací část, na které je umístěn polštář, je...

Klubové křeslo CLUBBY se bude perfektně hodit do skandinávského nebo moderního obývacího pokoje. Sedací část, na které je umístěn polštář, je čalouněná měkkou a na dotek příjemnou sametovou látkou velvet, jež maximalizuje pohodlí při odpočinku. Křeslo stojí na zaoblených nohách z masivu v přírodním dekoru. Stylové křeslo CLUBBY bude nejen praktickým prvkem, ale také jeho stylovou ozdobou, která vnese do interiéru lehkost. Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Rozměry :
– šířka 66 cm
– hloubka 58 cm
– výška 64 cm
– výška sedu 41 cm
Materiál :
– tkanina 
– masivní dřevo


Tento kvalitní produkt Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv, modrá, látka je k získání právě teď tady na stránkách v populární sekci křesla do obýváku! Nyní pořídíte ostatní zboží z této rubriky za výhodné peníze! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Kup Židle nabízí špičkové zboží.

Tento kvalitní produkt Relaxační klubové křeslo CLUBBY— masiv, modrá, látka velvet od našeho předního výrobce Kup Židle máte možnost sehnat nyní za extra cenu! Nabídka od 2 490 Kč.