Relaxační křeslo BELTON — samet, více barev Zelená

Křeslo BELTON stojí na pevných nohách z práškově lakované ocele. Moderní křeslo zaujme svým vysokým opěradlem. Součástí... více informací »
Relaxační křeslo BELTON — samet
Značka: Kup Židle
4 639 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo BELTON stojí na pevných nohách z práškově lakované ocele. Moderní křeslo zaujme svým vysokým opěradlem. Součástí...

Křeslo BELTON stojí na pevných nohách z práškově lakované ocele. Moderní křeslo zaujme svým vysokým opěradlem. Součástí křesla jsou i područky, které zaručují ještě větší komfort. Křeslo je čalouněné sametovou látkou ve více barvách. Nosnost 120 kg.
Hlavní přednosti křesílka BELTON

Sametová látka
Poutavý design
Nosnost 120 kg
Výhodná cena

Křeslo je celočalouněné, včetně zad. Může sloužit jako výrazný solitér i jako doplňující křesla k sedačce. Své uplatnění najde v chodbě, hale, obývacím pokoji i ložnici. Pohodlí a vnitřní prostornost tohoto křesla ocení jistě každý. A pokud si ještě opřete ruce o područky, budete dlouho otálet, než křeslo opustíte.
Rozměry:
– šířka: 74 cm
– hloubka: 73 cm
– výška: 78 cm
– výška sedáku: 40 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– ocel s práškovým nástřikem

Velmi prodávaný výrobek Relaxační křeslo BELTON — samet, více barev Zelená od skvělé a známé značky Kup Židle jednoduše najdete momentálně v naši nabídce za extra cenu. Právě lze objednat jen za 4 639 Kč.