Relaxační křeslo CUBA — látka, více barev Kronos šedá

Moderní a pohodlné relaxační křeslo CUBA se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete.... více informací »
Relaxační křeslo CUBA — látka
Značka: Kup Židle
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a pohodlné relaxační křeslo CUBA se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete....

Moderní a pohodlné relaxační křeslo CUBA se stane úžasným doplňkem ve vaší domácnosti a díky svému designu si ho zamilujete. Křeslo je čalouněné látkou nebo ekokůží a ruce si můžete pohodlně opřít o područky.
Nabízíme ho hned v několika barevných odstínech: látky mikrofáze za cenu 2.180 Kč, látky Soro nebo Savana za cenu 2.290 Kč, látky Kronos za cenu 2.450 Kč, ekokůže za cenu 2.330 Kč, ekokůže v kombinaci s látkou za cenu 2.570. 
Parametry křesla:
Rozměry (ŠxHxV): 65x60x77 cm
Výška sedu: 45 cm
Hloubka sedu: 45 cm
Hmotnost: 12 kg 
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Relaxační křeslo CUBA — látka, více barev Kronos lze sehnat lehce tady u nás v populární rubrice obývací pokoj. Připravili jsme pro vás jiné produkty z naší sekce za super ceny. Přední značka Kup Židle pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky. To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další skvělé kousky značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Relaxační křeslo CUBA — látka, více barev Kronos šedá od známé značky Kup Židle jednoduše naleznete u nás nyní v akci. Nyní lze objednat jen za 2 590 Kč.