Relaxační křeslo CUPER — kov, hovězí kůže, šedá

Relaxační křeslo CUPER je kus nábytku vytvořený v minimalistickém stylu. Čalounění přírodní šedou hovězí kůží se... více informací »
Relaxační křeslo CUPER — kov
Značka: Kup Židle
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo CUPER je kus nábytku vytvořený v minimalistickém stylu. Čalounění přírodní šedou hovězí kůží se...

Relaxační křeslo CUPER je kus nábytku vytvořený v minimalistickém stylu. Čalounění přírodní šedou hovězí kůží se vyznačuje zvýšenou odolností proti poškození a nečistotám. Nábytek je namontován na rámu z lakované oceli. Nohy jsou zakončeny malými kluzáky, díky nimž je model CUPER velmi stabilní. Křeslo vynikne nejen v domácím prostředí, ale je vhodné i do komerčních prostor. Nosnost 110 kg.
Rozměry:
– šířka 69 cm 
– hloubka 82 cm
– výška 75 cm
– výška sedu 42 cm
Materiál:
– přírodní hovězí kůže
– ocel s práškovým nástřikem
Ve slevě kousek máte možnost sehnat bezprostředně tady u nás v populární rubrice křesla do obýváku. Vyberte si ještě jiné zboží z této známé kategorie za super ceny! Populární výrobce Kup Židle pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží To není všechno, náš sortiment je široký! U nás najdete další skvělé kousky od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní produkt Relaxační křeslo CUPER — kov, hovězí kůže, šedá od top značky Kup Židle jednoduše pořídíte zde teď právě skutečně výhodně! Cena od 4 999 Kč.