Relaxační křeslo HEWLET — látka, šedá / černá

Relaxační křeslo HEWLET se díky svému nadčasovému provedení hodí do všech typů interiérů. Prostornost sedací části,... více informací »
Relaxační křeslo HEWLET — látka
Značka: Kup Židle
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo HEWLET se díky svému nadčasovému provedení hodí do všech typů interiérů. Prostornost sedací části,...

Relaxační křeslo HEWLET se díky svému nadčasovému provedení hodí do všech typů interiérů. Prostornost sedací části, kvalitní dílenské zpracování a odolný potah z látky Haiti z něj dělají budoucí hvězdu vaší obývací místnosti. Křeslo je vhodné jako solitér i coby doplněk k sedací soupravě či pohovce. Konstrukce z masivního dřeva, výplň z PUR pěny, nosnost 120 kg.
Parametry produktu:
– šířka sedu 55 cm- hloubka 90 cm- výška 72 cm- šířka opěrek 16 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo Tento žádaný kousek Relaxační křeslo HEWLET — látka, šedá / najdete bez problémů tady na našich stránkách v oblíbené kategorii křesla do obýváku! Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Máme toho více, mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce Kup Židle. Najdete je níže na této stránce. Významná značka Kup Židle prodává top zboží.!

Tento akční kus Relaxační křeslo HEWLET — látka, šedá / černá od skvělé a známé značky Kup Židle snadno seženete tady za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 2 799 Kč.