Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, šedá

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní... více informací »
Relaxační křeslo REZZO — masiv
Značka: Kup Židle
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní...

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní provedení přímo vybízí, aby se uživatel do křesílka pohodlně zabořil a sáhl po knize či sklence lahodného prosecca. REZZO nejen skvěle vypadá, ale je i velmi pohodlné. A to díky poctivě polstrovanému sedáku, tvarovanému opěradlu a velkorysé šířce sedu. Čalounění látkou imitující samet. Nosnost 120 kg.
Rozměry:- šířka 80 cm- hloubka 73 cm- výška 84 cm- výška sedáku 44 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo

Oblíbený a kvalitní produkt Relaxační křeslo REZZO — máte možnost sehnat taky tu na našich stránkách zařazený v kategorii křesla do obýváku! Nyní můžete získat akční produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Kup Židle může nabídnout prvotřídní zboží.. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento exkluzivní produkt Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí Kup Židle máte možnost najít u nás právě v akci! Zboží pořídíte teď u nás za 4 699 Kč.