Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, zelená

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní... více informací »
Relaxační křeslo REZZO — masiv
Značka: Kup Židle
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní...

Pokud hledáte něco, co by dodalo vašemu interiéru jiskru a styl, je křeslo REZZO přesně ten pravý kus nábytku. Elegantní provedení přímo vybízí, aby se uživatel do křesílka pohodlně zabořil a sáhl po knize či sklence lahodného prosecca. REZZO nejen skvěle vypadá, ale je i velmi pohodlné. A to díky poctivě polstrovanému sedáku, tvarovanému opěradlu a velkorysé šířce sedu. Čalounění látkou imitující samet. Nosnost 120 kg.
Rozměry:- šířka 80 cm- hloubka 73 cm- výška 84 cm- výška sedáku 44 cm
Materiál:- látka- masivní dřevo


Tento neodolatelný produkt Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, zelená máte možnost nakoupit aktuálně na stránkách v populární rubrice křesla do obýváku! Máme pro vás nové výrobky z této kategorie za internetové ceny. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené zboží značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Kup Židle dlouhodobě poskytuje top zboží.

Velmi žádaný kus Relaxační křeslo REZZO — masiv, látka, zelená značky Kup Židle jednoduše můžete sehnat tady opravdu levně. Akční cena od 4 699 Kč.