Relaxační křeslo ušák BREDLY — buk/více barev Hnědá

Moderní a pohodlné relaxační křeslo ušák BREDLY se stane úžasným doplňkem vaší domácnosti, ale také senzačním... více informací »
Relaxační křeslo ušák BREDLY — buk/více barev Hnědá
Značka: Kup Židle
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní a pohodlné relaxační křeslo ušák BREDLY se stane úžasným doplňkem vaší domácnosti, ale také senzačním...

Moderní a pohodlné relaxační křeslo ušák BREDLY se stane úžasným doplňkem vaší domácnosti, ale také senzačním společníkem při lenošení u krbu s dobrou knihou nebo u televize. Kostra křesla je vyráběna z bukového dřeva a je čalouněný hned v několika barevných variantách. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Podnož je tvořena čtyřmi dřevěnými nohami. Křeslo má více barevný variant. 
Parametry:
Rozměry (ŠxHxV): 66x87x117 cm
Výška sedu: 47 cm
Hloubka sedu: 53 cm
Výška spodního prostoru od podlahy: 21 cm
Nosnost: 120 kg Zlevněný produkt jde získat právě tady a teď na našem webu v kategorii obývací pokoj! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kup Židle vyrábí skvělé produkty To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Relaxační křeslo ušák BREDLY — buk/více barev Hnědá od značky Kup Židle snadno naleznete u nás nyní za akční cenu. Ceny od 6 990 Kč.