Relaxační křeslo ušák COTTO — masiv, látka žlutá

Designové relaxační křeslo ušák COTTO nabízí jednoduchost, eleganci a praktičnost. Křesílko se bude krásně vyjímat ve vašem... více informací »
Relaxační křeslo ušák COTTO — masiv
Značka: Kup Židle
4 390 Kč
Ověřit dostupnost
Designové relaxační křeslo ušák COTTO nabízí jednoduchost, eleganci a praktičnost. Křesílko se bude krásně vyjímat ve vašem...

Designové relaxační křeslo ušák COTTO nabízí jednoduchost, eleganci a praktičnost. Křesílko se bude krásně vyjímat ve vašem interiéru, kde budete rádi trávit chvíle volna a odpočinku. Dopřeje vám maximální pohodlí, díky velké zádové opěrce a pohodlným područkám. Kostra křesla je vyráběna z masivního dřeva a je potažená příjemnou a odolnou látkou žluté barvy. Jistě oceníte až 120 kg. 
Hlavní přednosti křesílka COTTO

Výplň z kvalitní PU pěny
Nadčasový design
Nosnost 120 kg
Výhodná cena

Potah křesílka je z příjemné látky béžové barvy, kostra křesla je vyráběna z masivního dřeva a výplň z kvalitní PU pěny zpevněné v místě sedáku elastickými popruhy. Kónické nohy jsou v přírodním odstínu a transparentním laku. Nohy jsou opatřeny plastovými kluzáky, zadní jsou navíc rektifikovatelné.
Toto retro křeslo okouzluje svým designem a stane se poutavým prvkem obytného prostoru. Křeslo svým vzhledem přímo vybízí k pohodlnému posezení – třeba s knihou, šálkem kávy či sklenkou dobrého vína.
Parametry produktu:
šířka: 73 cm
hloubka: 76 cm
výška: 99 cm
výška po sedák: 43 cm
nosnost 120 kg Tento žádaný produkt Relaxační křeslo ušák COTTO — masiv, látka lze pořídit rovnou na našich stránkách ve známé kategorii křesla do obýváku! Najděte si oblíbené kusy ze zmíněné sekce za super ceny! Populární dodavatel Kup Židle dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Levný produkt Relaxační křeslo ušák COTTO — masiv, látka žlutá od společnosti Kup Židle seženete na našich stránkách téměř zdarma! Nabídka od 4 390 Kč.