Relaxační křeslo ušák RAVEL – samet, masiv, více barev Modrá

Relaxační křeslo ušák RAVEL, vás okouzlí na první pohled svým designem a stane se úžasným pomocníkem, který zpříjemní... více informací »
Relaxační křeslo ušák RAVEL – samet
Značka: Kup Židle
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo ušák RAVEL, vás okouzlí na první pohled svým designem a stane se úžasným pomocníkem, který zpříjemní...

Relaxační křeslo ušák RAVEL, vás okouzlí na první pohled svým designem a stane se úžasným pomocníkem, který zpříjemní chvíle odpočinku. Křesílko vám zajistí královské posezení díky velké zádové opěrce a pohodlným područkám. Kostra křesla je vyrobena z masivního dřeva a je potaženo příjemnou a odolnou sametovou látkou. Nosnost je 120 kg.
Potah křesílka je z vnější strany ozdobně prošívaný. Díky dekorativnímu prošití vnitřní strany se stane ozdobou každé místnosti. Relaxační křeslo RAVEL má měkký a zároveň pohodlný polštář na sedáku, který zvýší komfort sezení. Křeslo svým vzhledem přímo vybízí k pohodlnému posezení – třeba s knihou, šálkem kávy či sklenkou dobrého vína.
Rozměry:
– šířka 70 cm
– hloubka 78 cm
– výška 100 cm
– výška sedáku 48 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– masivní dřevo

Tento diskontní produkt Relaxační křeslo ušák RAVEL – samet, masiv, více můžete nakoupit teď tu na webu umístěný v kategorii křesla do obýváku. Nyní můžete najít zcela nové produkty z naší kategorie za akční cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další zboží od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Relaxační křeslo ušák RAVEL – samet, masiv, více barev Modrá od dodavatele se skvělou pověstí Kup Židle jednoduše najdete tady teď právě trvale výhodně. Nyní lze objednat jen za 4 299 Kč.