Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE – masiv, látka, šedá

Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE je v sametové látce vyrobeno z masivního bukového dřeva. Křeslo je ideální na příjemný odpočinek a... více informací »
Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE – masiv
Značka: Kup Židle
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE je v sametové látce vyrobeno z masivního bukového dřeva. Křeslo je ideální na příjemný odpočinek a...

Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE je v sametové látce vyrobeno z masivního bukového dřeva. Křeslo je ideální na příjemný odpočinek a relaxaci u televize nebo při četbě knihy. Křeslo je perfektní kombinací stylu a praktičnosti. Nosnost je 130 kg. 
Parametry:
Nosnost: 130 kg
Materiál čalounění: látka
Barva čalounění: šedá
Výška: 96 cm
Šířka: 69 cm
Hloubka: 76 cm
Materiál kostry: masivní dřevo
Výška sedu: 44 cm
Šířka sedu: 45 cm
Hloubka sedu: 48 cmŽádaný kousek můžete dostat v pohodě na stránkách zařazený v sekci křesla do obýváku. Nyní si můžete pořídit ještě jiné kusy z této populární sekce za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Kup Židle vám nabízí špičkové produkty. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Relaxační křeslo ušák s podnožkou ALFIE – masiv, látka, šedá originál od výrobce Kup Židle jednoduše můžete získat tady a teď téměř zdarma! Ceny od 5 199 Kč.