Relaxační křeslo ušák TITAN — masiv buk, látka, modrá

Modré křeslo Titan je masivní ušák, který dokonale zapadne do prostoru moderního nebo trochu klasičtějšího obývacího pokoje. Sedací část leží... více informací »
Relaxační křeslo ušák TITAN — masiv buk
Značka: Kup Židle
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Modré křeslo Titan je masivní ušák, který dokonale zapadne do prostoru moderního nebo trochu klasičtějšího obývacího pokoje. Sedací část leží...

Modré křeslo Titan je masivní ušák, který dokonale zapadne do prostoru moderního nebo trochu klasičtějšího obývacího pokoje. Sedací část leží na nízkých, ale mohutných nohách, které jsou ozdobně tvarované. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva v tmavé barvě. Křeslo s područkami se vyznačuje vysokým a tvarovaným opěradlem, na němž je vidět ozdobné prošívání, které modelu Titan dodává mimořádně elegantní vzhled. Zajímavou drobností jsou zlaté cvoky, které jsou viditelné na přední straně područek. Křeslo je čalouněno sametovou látkou – materiál nejen vypadá působivě, ale je také měkký na dotek. Nosnost 120 kg.
Rozměry:
– šířka: 73 cm
– hloubka: 70 cm
– výška: 87 cm
– výška sedu: 45 cm
Materiál:
– sametová látka
– masivní bukové dřevo

Tento akční a ve slevě výrobek Relaxační křeslo ušák TITAN — masiv jde pořídit v pohodě tu na stránkách v populární kategorii křesla do obýváku. Nyní najdete oblíbené výrobky z této populární rubriky v akci.

Zlevněný produkt Relaxační křeslo ušák TITAN — masiv buk, látka, modrá od známého dodavatele Kup Židle lze koupit zrovna levně! Cena již od 5 399 Kč.