Židle a stoly pro kanceláře

Relaxační podnožka THERAPIA SENSE — více barev HX50/CX19 BLACK

Velmi prodávaný výrobek Relaxační podnožka THERAPIA SENSE — více barev HX50/CX19 BLACK od předního výrobce Kup Židle můžete dostat právě teď v nabídce za outletovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 5 990 Kč.
Relaxační podnožka THERAPIA SENSE — více barev HX50/CX19 BLACK
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
5 990
Popis produktu

Pokud pracujete celý den na počítači, hrajete hry nebo se jen koukáte na film, je důležité mít možnost se protáhnout. Podnožka THERAPIA SENSE je skvělou volbou, která vám dá příležitost při sezení najít dokonalou polohu, ve které můžete v klidu pokračovat v činnosti u počítače. V kombinaci s židlí Therapia Sense vám umožní natáhnout si nohy a společně vytvoří příjemné ergnomické lehátko. Můžete si nastavit výšku i sklon sedáku, aby dokonale vyhovovala vašim potřebám. Díky změně těžiště těla se tak optimalizuje krevní a lymfatický systém. Změnu poznáte okamžitě.
Podnožka najde využití i zvlášť – když se cítí ztuhlí ze sezení na židli, můžete si krátce přesednout na ni. Bude se hodit i pro případné návštěvy, které potřebují vedle vás u počítače chvíli posedět.
Na výběr je z mnoha krásných barev a máte tak jistotu, že se najde právě taková, která se bude hodit k vaší židli nebo interiéru.